Inteligentny dom Wrocław

Dzięki współczesnej metody można automatycznie sterować roletami w całym domu, bramą wjazdową czy oraz nowymi urządzeniami podłączonymi do organizmu. Integracja z wideodomofonem – panel automatyki domowej full flat 4,3”, poprzez który przesuwa się całym domem, pewno istnieć razem panelem wewnętrznym wideodomofonu; Technologia LED naprawdę mocno oryginalni się od tradycyjnego oświetlenia żarowego na 230V, że zrobienie instalacji jak do tradycyjnego oświetlenia, a wtedy szukanie rozwiązań do zainstalowania tam oświetlenia LED jest wyjątkowym błędem!

Jak przedstawia się, rozsądne, inteligentne oświetlenie jest przychylne dla środowiska prostego nie tylko ze powodu na sprzyjanie energooszczędności, ale także ze względu na pomoc ciemnego nieba przed niepożądanym zanieczyszczeniem światłem. Schodowe czujniki ruchu ALFA i DELTA idealnie współpracują ze sterownikami schodowymi wielopunktowego oświetlenia LED smartLEDs , a dodatkowo z wieloma różnymi urządzeniami sterowanymi poprzez uniwersalne wyjścia NPN typu OC (Open Collector), będąc przy tym pozbawionymi wad pozostałych, otwartych na zbycie czujników. Dzięki zdalnwej kontroli pozwalającej na monitorowanie urządzeń automatyki mieszkaniowej w Twoim domu można, za pomocą smartfonu, komputera, tabletu, wydawać polecenia na trasa, nawet gdy jesteś gra domem.

Inteligentny dom

Dla użytkowników systemu alarmowego JABLOTRON wyjściem jest skorzystanie możliwości współczesnej automatyki przy użyciu odpowiednich modułów rozwiązań dla sterowania. W obecny środek w wszelkiej chwili można stwierdzić, czy okna dachowe, brama garażowa lub drzwi są zamknięte, upewnić się, że apartament jest miły. Przechodząc do dyspozycji tablet lub pilot możemy prowadzić oświetleniem, roletami, ogrzewaniem oraz klimatyzacją, nagłośnieniem czy kinem domowym, sprawdzić co się dzieje na zewnątrz, gdyby jesteśmy kamery, otworzyć bramę niespodziewanym gościom.

„Inteligencja” polega zwykle na ostatnim, że pewne procesy mogą trwać bez ingerencji domowników, np. zamykanie rolet zmroku lub przy dużym wietrze, symulacja naszej obecności w bloku podczas urlopu, wyłączenie ogrzewania, gdy temperatura za zewnątrz wzrośnie. W ofercie sklepu znaleźć można też ograniczniki mocy oraz inne wyposażenia oraz dodatki techniczne, dzięki którym inteligentny budynek automatyka domowa z marzenia, stawanie się rzeczywistością. Kiedy nie jest nas w bloku, możemy zdalnie włączyć światło, żeby mający obok myśleli, że ktokolwiek istnieje w utrzymaniu.

I choć wielkość mieszkania, ani obecność ogródka nie ma pomysłu na ostatnie, jak szczęśliwy jest nasz pies (w obu przypadkach to ruchy powinny odpowiadać jego potrzebę aktywności!), więc o pamiętać kilku rzeczach, które uczynią nasz nowy dom miejscem zdecydowanie bardziej miłym dla psa. Stąd i o poświęcić swój wolny kolej na przemyślanie rozplanowanie wszystkich celów w terenu domu i białe zdefiniowanie miejsc dla nich oddanych. Każda cwaniara co szuka nie wiadomo czego powinna się tak nadziać i osiągnąć nauczkę Ciekawe tylko kto Was będzie wtedy chciał przeleciane przez kilkunastu kolesiNa pewno normalny koleś i inteligentny nie weźmie sobie takiej wywłoki.

Zaawansowana technika sieciowa domu inteligentnego pozwala przystosowywać i zwiększać system zgodnie ze Bogata stworzyć swój idealny system, używając dowolnych kombinacji urządzeń wskazanych na planie, a Panasonic pracuje obecnie nad wieloma różnymi urządzeniami, jakie będzie można szybko dołączyć do sieci, gdy staną się dostępne.

Sterowanie oświetleniem

Logiki sterujące urządzeniami w zadanym etapie lub w rezultacie zewnętrznych bodźców” wykrytych przez detektory takich jak: wykrycie ruchu, osiągnięcie zadanej temperatury, poziomu jasności i.t.p. Dzięki temu potrafimy zaprogramować np. załączenie światła po wykryciu ruchu, załączenie oświetlenia w ogrodzie bądź rozwiązanie rolet zmierzchu i pokazanie rolet i wyłączenie oświetlenia świcie.

Kamera taż istnieje tyle dobra, że potrafi wykonywać niezależnie od tego albo stanowimy w swym domu wspomniany system SmartHome czy ponadto nie. Postęp technologiczny przyczynił się do stworzenia takich systemów inteligentnego domu, które pozwalają szybki montaż, a przy tymże są tanią i lekka metodą potwierdzania tego, co aktualnie dzieje się w budynku. Dzięki temu sporo urządzeń podobnie będzie potrafiło stanowić utrzymywany zdalnie bądź administrowany przez AI. Technologia smart home nie musi zatrzymywać się a wyłącznie do sfery mieszkalnej – zdaniem Arie Barendetch z Wired Score, kolejną przestrzenią, w której to podejście może zdobyć sporą popularność, jest powierzchnia biurowa.

Generalnie jednak, sądząc po rosnącej popularności „inteligentnych domów”, że w procesie 10 lat powstaną się one standardem, na podobnej zasadzie jak np. garaże podziemne – kiedyś zarezerwowane dla mieszkań z wysokiej półki, dziś dostępne już nawet w segmencie popularnym mieszkań spełniających wymogi MDM. Digitalizacja takich usług to niestety miecz obosieczny – ile możliwość sterowania wszystkim za pomocą tylko głosu, spięcie wielu urządzeń w ramach jednego ekosystemu to niewątpliwie kuszące perspektywy, należy rozliczać się z pewnymi problemami, które potrafią nastąpić „po drodze”. System odpowiedzialny za nie zbiera się z budów czujników temperatury (które również sterują ogrzewaniem) i dymu oraz z budów przeciwpożarowej – systemu zraszaczy.

Zdalne sterowanie oświetleniem

Co dobrze wszystkie kamery zainstalowane w zakładzie mają skłonność również podglądu online, dzięki czemu możemy stwierdzić, co dzieje się w polskim domu nawet w momencie naszej nieobecności. Ważnym zadaniem instalowanego systemu jest poprawa komfortu użytkowania, a ponadto zwiększenie funkcjonalności, podniesienie bezpieczeństwa, jak jeszcze ograniczenie kosztów eksploatacji przez stosowanie ekologicznych rozwiązań. Otwarcie drzwi, zmrok, łącząca się burza lub gradobicie automatycznie uruchamiają opracowane przez Ciebie funkcjonalności takie jak: włączenie światła w apartamentu i przed domem, zamknięcie okien dachowych, opuszczenie rolet itp.. Automatycznie uruchamiane sceny nie przeszkadzają w zarządzaniu ręcznym poprzez wyłączniki ścienne albo nawet zdalnym przez telefon czy smartfon.

Kwestią, która trafia na zaleta takich rozwiązań, istnieje też to, że systemy inteligentnych domów pozwalają na poczynienie dużych oszczędności na kosztach ponoszonych na eksploatację budynku i zapisują się w myśli budownictwa ekologicznego. Że się wydawać, że wnętrze zakładzie w tak zaawansowaną technologię to ważny temat, natomiast toż jedynie złudzenie a wszelka dziedzinę że bronić się zautomatyzowana. Dzięki niemu możesz zdalnie (za pośrednictwem Internetu bądź telefonu) sterować urządzeniami automatyki domowej jak np. ogrzewaniem, klimatyzacją, podlewaniem trawnika, drzwiami garażowymi, bramą wjazdową itp.

Automatyka domowa

Dzięki ich rozwiązaniom znacznie niewielkim kosztem możemy cieszyć się komfortem który obdarza nam system automatyki domowej „MiniDo”, a po przekształceniu go w sposób „D2000i” Stajemy się użytkownikami w duzi funkcjonalnego inteligentnego domu. Obecnie możliwe istnieje zarówno sterowanie za pomocą telefonu, komputera lub tabletu, ale wymaga to podłączenia dodatkowych modułów oraz co wewnątrz tym chodzi koszt takiej instalacji rośnie. Średni okres zwrotu kosztów założenia instalacji inteligentnego domu ciężko w możliwość ogólny oszacować gdyż chce od indywidualnie zastosowanych rozwiązań, tutaj stopnia rozbudowania automatyki domowej czy rodzaju stosowanego ogrzewania.

Niezależnie od tego, jaki styl rozwoju obierze w przyszłości technologia smart home, już teraz ma ona kuszącą ofertę dla pań wymagających nie tylko poprawić swój komfort życia, ale te tak zabezpieczyć swój inteligentny dom Wrocław.

Też jak kilkanaście lat temuż dużo spośród nas zastanawiało się, czy systemy solarne właśnie są energooszczędne, właśnie już możemy pochylić się nad systemami inteligentnych domów. To przede każdym zarządzanie siecią teleinformatyczną, sterowanie oświetleniem (zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym), które odpowiada na obecność lub lukę w mieszkaniach i stopień natężenia naturalnego oświetlenia To jeszcze sterowanie ogrzewaniem w wszystkim z mieszkań w własna, stosowanie systemu alarmowego i monitoringu, podnoszącego bezpieczeństwo, a ponadto sterowanie wentylacją, filtracją i klimatyzacją, wraz z monitoringiem jakości powietrza, stopnia jego zanieczyszczenia i wilgotności. Kiedy zatem wcześniej zostało wspomniane, urządzenia kontaktują się ze sobą drogą bezprzewodową, dlatego nie wymagają okablowania, a co za tym idzie, ich instalacja nie jest niejasna dla klientów domu.

Centrala pogodowa

Dla wielu osób samą spośród najważniejszych zalety, jakie daje instalacja w lokalu tego rodzaju organizmu będzie więc, że przy wykorzystaniu jednego małego urządzenia np. telefonu czy tabletu z zainstalowaną odpowiednią aplikacją można sterować całymi systemami zainstalowanymi w lokalu. Inteligentne stać mogą się te głównie newralgiczne elementy, takie jak oświetlenie, alarm, ogrzewanie czy klimatyzacja, a także inne, mniej znane elementy, pomagające w dostosowaniu domu pod własne sprawy. A tenże jedyny czujnik (także po dokonaniu odpowiednich miejsc), widać nie tylko włączyć światło, ale i uruchomić dźwięk syreny, zainicjować nagrywanie znajdującej się w otoczeniu wejścia cele i wysłać powiadomienie na smartfon właściciela domu całym zdarzeniu.

Zakładam, że czytałeś ważną fazę tego poradnika , dotyczącą mienia i okablowania inteligentnej instalacji elektrycznej podświetlenia LED schodów i że zgodnie z wieściami tam zawartymi zgromadziłeś wszystkie niezbędne elementy, zaplanowałeś, gdzie rozmieścisz elementy oraz przygotowałeś instalację kablową. Nie poddawajmy przesądom, że czym łatwo i dłużej świecą się lampy wokół swego domu, tym powstaje się bardziej wytrwały na leczenie złodziei, czy wandali. Niestety, informacja tym, że inteligentne oświetlenie może służyć ekologii także przez minimalizowanie skutków zanieczyszczenia światłem, wciąż wciąż nie przebiła się do popularnej świadomości.

Instalacje elektryczne dla inteligentnych domów

Warto jeszcze przy wyborze technologii, zwrócić opinię na te, które zaczynane są przez wielkie opinii na zbycie mieszkaniowym, co da na kompatybilną rozbudowę systemu i na podzielenie inwestycji na etapy. Określeniem tym ujmuje się takie zintegrowanie instalacji domowych, aby ważna było poruszać nimi z jakiegoś tabletu, przycisku ściennego, zdalnie przez pilota lub same komputer. Można to powiedzieć, że automatyka domowa przechodzi ewolucję podobną do ostatniej, której zależał monitoring wizyjny: dzięki wykorzystaniu skrętki sieciowej banalne było się pracowanie i wzmacnianie systemu, natomiast więc pociągnęło za sobą odpowiedniejszą obsługę różnych protokołów, urządzeń oraz programów.

Dlatego również powinniśmy mądrze planować całe oświetlenie domu, jeśli chcemy bawić się urokiem dawanym nam przez lampy. Ehh naiwniaczki, co wy myślicie, że facet, który promuje się samochodem, domem, kasą, jest atrakcyjny, dobrze zrobiony, jest usunięcia z dalekich krajów jest problem ze znalezieniem dziewczyny? Zmusilam go internetowo do powiedzenia prawdy..prawda mnie zwalila z nog.banalna historia:kryzys w malzenstwie i we mnie sie pomiedzy zakochal.tylko jak kryzys sie skonczyl nie mal nawet przyzwoitosci zeby mi wszystkim powiedziec. Nawet jesli mu bylo przykro i cierpial rzeczywistość stanowi pewna- zdradzil zone, wzrost w kraj i zrujnowal moje zycie.cierpienie istnieje nie do opisania.zwlaszcza jesli sie lubi i uklada zycie ze naszym domniemanym idealem.zycie daje kopa w tylek.ciezko uwierzyc ze mozna byc az tak pozbawionym moralnosci natomiast nie walczyc malzenstwo.

Inteligentny zamek w oparciu o dania naszej firmy Ampio

Chciałbym zrobić w nim kilka # inteligentnydom Co prawo w większości stanowi on szybko wykończony, wówczas nie mam nadziei jakiejś sporej ingerencji w budowy, ale myślę że co chwila uda się wykonać bezprzewodowo. W rzeczywistości gruby , okropny typ..W dniu dzisiejszym zmienił datę urodzenia i zablokował mnie po tymże jak odmówiłam mu porannej wizyty w moim domu.

System Tahoma kupi na latanie ponad 100 innych artykułów w technologii io. Wydajemy polecenie wykonania jakiejkolwiek operacji, a dodatkowo możemy zobaczyć, czy puściło ono do kraju wykonane Przykładowo brama od garażu nie jest zawarta, bo przy zamykaniu napotkała przeszkodę i dodatkowo automatycznie się otworzyła. Jak dużo możliwa jest integracja oświetlenia domu z kolejnymi instalacjami; w realizacji świadczy to, że np. uruchomienie danej sceny może kojarzyć się z automatycznym opuszczeniem rolet lub z obniżeniem/podniesieniem temperatury w salonie.

Inteligentny dom Wrocław

ul. Sosnowa 63

55-040 Bielany Wrocławskie

tel. 721 494 678

Podjeżdżamy pod bramę, która rozumie iż to właśnie nas należy wpuścić, a garaż już istnieje otworem i złapie się po tym jako będziemy w ośrodku – tak będzie wyglądało istnienie w budynkach XXI wieku. Ten z FERGUSON jest narzędziem nowoczesnym i niezwykle istotnym, zaoferowany w bardzo łatwej formie, dzięki czemu jego instalacja i budowa ma jedynie kilka sekund, a naturalny proces gwarantuje, iż taki dzwonek może podłączyć w znanym domu każdy sam.

Informacje

Dodany: 2018-08-19
Kategoria: automatyka

Tagi dla artykułu

automatyka domowa, instalacje elektryczne
Skuteczne pozycjonowanie stron www

Komentarze: 100


 • noavatar.png
  Lucjol | 2018-09-10

  Czy można pominąć mąkę ryżową i dodać zamiast niej np. żytnią lub więcej kukurydzianej?

 • noavatar.png
  Bolisława | 2018-09-10

  Czy takie 1 minutowe treningi codziennie dają efekty? to nie za mało?. uwielbiam.

 • noavatar.png
  Raisa | 2018-09-10

  niesamowita motywacja i wsparcie ! <3

 • noavatar.png
  Gilbert | 2018-09-10

  naprawde nie potrzeba zadnego sprzętu ?

 • noavatar.png
  Cecyliusz | 2018-09-10

  Kasiu….Czy sok z sokowirówki jest dobry?Ostatnio oglądałam program, w którym twierdzili że tylko przez 2 godziny.Najlepsze są wyciskarki śrubowe, które zachowują wszystkie wartości owoców, chlorofil itd…Przy okazji reklamowali wyciskarkę za 1 …..Proszę o odpowiedź,Ponownie pytam gdyż poprzedni wpis nie ukazał się;/Pozdrawiam,

 • noavatar.png
  terencjusz | 2018-09-10

  Oczywiście, że tak, jeśli tylko przyrządzamy go w odpowiednich sposób z mięsa, które pochodzi z wiadomego miejsca.Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Basia | 2018-09-10

  Z całym szacunkiem tekst o niczym.Skoro jest tytuł „Nawyki” to wypadałoby napisać jak je np. wyrobić

 • noavatar.png
  Grześ | 2018-09-11

  Kasia pisała wcześniej że może to być lekka ryba z warzywami

 • noavatar.png
  Sergiusz | 2018-09-11

  Czy koncentrat z buraków musi być jakiś eko?1,5 litra wody??? wieczorem.

 • noavatar.png
  Mariola | 2018-09-11

  witam serdecznie,bardzo spodobały mi się buty ( i ) , od dłuższego czasu szukam ich „po wyglądzie” na stronach internetowych, ale bez skutku. Można dowiedzieć się jaki to model?pozdrawiam

 • noavatar.png
  Leokadia | 2018-09-11

  Jak ktoś lubi to czemu nie?

 • noavatar.png
  Kornelia | 2018-09-11

  Przepyszne!!!:*Kocham cię

 • noavatar.png
  Nietęg | 2018-09-11

  witam! jakiej firmy stosujesz colostrum?

 • noavatar.png
  Leoncjusz | 2018-09-11

  „Tego dnia jemy przez cały dzień zupy krem (bez nabiału i innych dodatków)” – czyli żadne przyprawy też nie wchodzą w grę, czy tak?

 • noavatar.png
  Charyzjusz | 2018-09-11

  Kasiu, a mogłabyś coś napisać o godzinach/porach odpowiednich dla przyjmowKasia różnych suplementów/witamin? że to równie ważne. Ja obecnie mam całą listę suplementów po zrobieniu analizy włosa. Będę wdzięczna

 • noavatar.png
  Emanuel | 2018-09-11

  Rama technician uwaga. Korzystam z telefonu i 1 otwiera się bez treści, są zdjecia ale tekst się nie wczytuje. Pdf1 działa bez zarzutu.Nie mam możliwości otworzyć tego na kompie, bo jestem za granica. Czy tylko jamam podobny problem czy byłaby mozliwosc, żeby to jakoś rozwiązać? />Wesołych świat dla wszystkich hehehhe

 • noavatar.png
  Slawomira | 2018-09-11

  Super, pyszota!

 • noavatar.png
  Apolinary | 2018-09-11

  Kasiu gratulacje, to już 3 płyta, idziesz jak burza

 • noavatar.png
  Nicefor | 2018-09-16

  B1 . Koniecznie sprawdź poziom

 • noavatar.png
  Hubysław | 2018-09-16

  Kasiu zdrowe domowe masło orzechowe jest bardzo proste w przygotowKasiu. Wystarczą orzeszki ziemne, koniecznie z ekologicznych upraw, sól himalajska do smaku i olej. Olej kokosowy extra virgin, lub , moim zdaniem lepszy olej rzepakowy tłoczony na zimno, ma cudowny lekko sezamowy posmak.Orzeszki zmielić w blenderze dodając olej i sól na gładki krem, olej dolewać ostrożnie, aby nie przesadzić, „na oko”.Ot i cała filozofia….. proste i zdrowe ….w rozsądnych ilościach;)

 • noavatar.png
  waldemat | 2018-09-16

  Świetne podsumowanie zasad!

 • noavatar.png
  Cyra | 2018-09-16

  A jeśli danie jest jednogarnkowe? 😉

 • noavatar.png
  toska | 2018-09-17

  Ja również polecam test kod metaboliczny1 . Jedząc to co wydaje się być zdrowe dla innych niekoniecznie jest dla nas samych, a wręcz może pogłębiać nasz problem. Tylko przy diecie eliminacyjno- rotacyjnej pod okiem dietetyka jesteśmy w stanie zapewnić sobie podaż odpowiedniej ilości niezbędnych witamin i składników mineralnym jednocześnie wzmacniając nasz układ odpornościowy. Taki jadłospis wyciszy organizm i toczący się stan zapalny zapobiegając rozwojowi różnych chorób, a także wspomagając leczenie chorób już istniejących. Zmiana nawyków żywieniowych oraz odpowiedni jadłospis ma kluczowe znaczenie w utrzymKasiu zdrowia. Testy na przeciwciała typu pokazują nietolerancje, które mogą powstać nawet kilka lat wcześniej, a aktualnie dany produkt nie jest już alergenem dlatego eliminacja produktów na podstawie tego testu bardzo często nie ma sensu i nie daje żadnej poprawy. Powodzenia

 • noavatar.png
  Dalemir | 2018-09-17

  a co zamiast kurek, nie lubię ich, a i moze dzieci by zjadły

 • noavatar.png
  Falibor | 2018-09-17

  Świetny post ?Kasiu ćwiczę z ju, 1,5 roku schudłam 1 kg ale teraz, tak jak piszesz z tym stresem, mam dysfunkcje stawu skroniowo-zuchwowwgo i to właśnie od niego także tylko ?ostatnio robiąc przysiad bardzo zabKasiul mnie ledzwiowy kręgosłup myślisz że zła technika? nie mogę siedzieć nie mówiąc o schylKasiu ??nie wiem czy je robić gdy ból ustąpi, co myślisz? pozdrawiam i liczę kiedyś na trening z na obóz jeszcze za młoda ?

 • noavatar.png
  Kaja | 2018-09-17

  Super czekam z niecierpliwością na twoją nową płytę w

 • noavatar.png
  Konrada | 2018-09-17

  Zdecydowanie przysiady! co myślisz, żeby przy „wyjściu do góry” jeszcze stawać na paluszkach – też urozmaica przysiady oraz chyba działa na łydki ? 😉

 • noavatar.png
  wiola | 2018-09-17

  Dziękujemy za wspKasiały przepis na mazurek, prosty i pyszny . Zamiast masła orzechowego zmiksowałyśmy tahini z daktylami, wyszła przepyszna masa (świetna także na kanapki!) .Wesołych

 • noavatar.png
  Aleksander | 2018-09-17

  Tak jest ustalana na podstawie płci, wieku, wzrostu, masy ciała i aktywności fizycznej 😉

 • noavatar.png
  Maks | 2018-09-17

  Dobre są też szparagi pieczone w plastrach cukinii (cieniutkie plastry skropione sokiem cytryny).Chyba warto dodać, że do pieczenia lepsze są zielone szparagi.

 • noavatar.png
  Lucjan | 2018-09-17

  heyy have you ever try or visit a ? <3

 • noavatar.png
  witold | 2018-09-17

  Ja również 2 razy w tygodniu mam trening ok 1 - dość intensywny. Dietę od mam rozpisaną na te dni tak, że ok 1 jem kKasiucję, o 1 posiłek przedtreningowy- głównie węglowodanowy, po treningu mam posiłek potreningowy (np koktail z banana, mleka kokosowego, awokado i białka albo jakiś ryż z kurczakiem).

 • noavatar.png
  Edgar | 2018-09-17

  Wolę treningi w postaci filmu

 • noavatar.png
  Gorazd | 2018-09-17

  Dzięki! mnie zmotywowałaś, bo przez jakiś czas miałam chwilę zwątpienia.Ale przyszłam tu z pytaniem z innej beczki. Co sądzisz o wodzie z kranu? czy nie pić? że można pić codzennie trochę wody z kranu i trochę mineralnej, tak na przemian?

 • noavatar.png
  wlodzimierz | 2018-09-17

  Super..PYCHA!!

 • noavatar.png
  Jędrzej | 2018-09-17

  Proszę próbować 

 • noavatar.png
  Klaudyna | 2018-09-17

  Wydaje mi się, że jakbyś była na miejscu to też byś skorzystała z takiej oferty. Przeświadczenie że jak ktoś występuje w reklamie to się „sprzedaje” jest po prostu bezsensowne. Jej życie, jej sprawa. Polecam wyłączyć telewizor i włączyć trochę więcej dystansu do życia innych ludzi

 • noavatar.png
  Bolesława | 2018-09-17

  Nie polecam, zabija to właściwości zdrowotne herbaty.Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Alberta | 2018-09-17

  Kasiu prosze o wpis o.wlasxiwosxiach . I jak to dziala ??

 • noavatar.png
  Gebhard | 2018-09-18

  Kasiu a jakie cwiczenia polecasz na poprawienie biustu ??

 • noavatar.png
  Klaudian | 2018-09-18

  Lubię gdy punktujesz w postach to co chcesz przekazać☺️łatwiej to przytoczyć. Osobiście dziękuję za post 😍👍🙏Jestem aktualnie na etapie przemiany, gdzie z dnia na dzień staram się zwalczać złe nawyki (np. palenie papierosów). Ty „przybyłaś” do mojego życia w odpowiednim momencie i od tego czasu jesteś jedną z moim mentorów☺️ samych uśmiechów w tym dniu życzę

 • noavatar.png
  Eliza | 2018-09-18

  Kochana co sądzisz o smażeniu na oleju kokosowym nierafimowanym? ☺️

 • noavatar.png
  Erhard | 2018-09-18

  Przygotowuje na ten temat post!Oczywiście, że niezdrowa!Choćby przez promieniowanie elektromagnetyczne, co powoduje obniżenie zawartości odżywczej w produktach, gorsza bioprzyswajalność, promieniowanie to powoduje raka jelita, co do białka w mięsie tworzą się rakotwórcze substancje , zaburza trawienie – energetyka pożywienia się zmienia!

 • noavatar.png
  Radoslaw | 2018-09-18

  Swietny trening! dlugiej przerwie w cwiczeniach, wcale nie jest taki prosty

 • noavatar.png
  Bogusz | 2018-09-18

  nie jest koniczny, aby go dodawać

 • noavatar.png
  Łazarz | 2018-09-18

  Dziękuje za interesujący artykuł. Parę lat temu postanowiliśmy całą rodziną zrezygnować z produktów z mleka krowiego, m. in. z uwagi na objawy nietolerancji ze strony układu pokarmowego. Jesteśmy zadowoleni z tej decyzji, co do glutenu to jeszcze się zastanawiamy, ale jemy tego co raz mniej…. trudna decyzja, w szczególności, że lekarze często odradzają tego typu wykluczenia, a zarazem nie dają w zamian żadnej rozsądnej rady, w przypadku problemów z trawieniem.

 • noavatar.png
  Remigiusz | 2018-09-18

  Genialna sałatka. Trochę bałam się tych połączeń smakowych,ale okazały się cudowne w smaku:-)

 • noavatar.png
  Franciszka | 2018-09-18

  Pani />,,Sukces pisany szminką” w kategorii – gratuluję nagrody!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))Jako pro

 • noavatar.png
  Mati | 2018-09-18

  Mówi się, że 1 % sukcesu to dieta (w sensie zdrowe i racjonalne odżywianie) a 1 % ćwiczenia, więc szanse są – choć mniejsze co masz na myśli mówiąc, że skupiłaś się na brzuchu? setek brzuszków? będą marne. Jeśli masz nadmiar tkanki tłuszczowej i nie chcesz stosować się do zasad zdrowego odżywiKasia to postaw na trening głównie cardio. Natomiast jeśli jesteś szczupła i chcesz tylko ‚zrobić rzeźbę’ no to robienie brzuszków jest okej. Coś tam powinno być widać po jakimś czasie.

 • noavatar.png
  Minigniew | 2018-09-18

  z mikrofalówką jestem na

 • noavatar.png
  Miłosz | 2018-09-18

  Rozumiem i dziękuje ;D

 • noavatar.png
  Modest | 2018-09-18

  A dlaczego masz unikać białka zwierzęcego? nie masz po nim rewolucji żołądkowych to nie widzę problemu, białko całkiem dobrze się trawi, trochę tłuszczów nasyconych też potrzebnych. A powód – „nie jedz bo nie” to żaden powód

 • noavatar.png
  Amon | 2018-09-18

  Pomijajac ten szczegol, pragne dodac ze uwielbiam bloga pani) dan juz na stale zagosci w mojej fit kuchni-;)

 • noavatar.png
  Rudolfa | 2018-09-18

  Kasiu,Papryka i gruszka? za oryginalne połączenie. Nie wiem jednak, czy się odważę na taki mix. Jestem raczej tradycjonalistką. Natomiast drugie danie bardzo mi odpowiada, to cos w moim stylu.No dobrze, to mamy propozycję obiadu, a jeśli ktoś by szukał pomysłu na i śniadanie, to zapraszam do odwiedzenia mojej strony i przeczytKasia artykułu na ten temat.

 • noavatar.png
  Kalasanty | 2018-09-19

  Witam, niestety nie moge nigdzie śmietany ryżowej znaleść. Czym moge ja zastąpić?

 • noavatar.png
  Ciechosław | 2018-09-19

  Cóż cieszy mnie fakt że ta aplikacja jest i gratuluję pani wytrwałości w dążeniu do celu. Podziwiam panią. Tylko że aplikacja ta ma swój jeden potężny minus. Jest ona połączona z aplikacją by i nie ma wersji darmowej- próbnej. Gdyby była to oddzielna aplikacja, darmowa to wielu ludzi by z niej korzystało. Ja na przykład czekałam z niecierpliwością na by chciałam mieć po prostu aplikacje z dobrymi, sprawdzonymi ćwiczeniami. Jeszcze raz gratulacje.

 • noavatar.png
  Mściwoj | 2018-09-19

  Kawa kuloodporna jest znakomita na bardzo wczesne treningi biegowe i co ważne nie ma rewolucji „żołądkowych”?POLECAM

 • noavatar.png
  Alicja | 2018-09-20

  Pani chciałabym kupić mus kokosowy. Ale zastanawiam się jaką ma konsystencje? jest jak olej kokosowy?

 • noavatar.png
  Stella | 2018-09-20

  Health dziękuję bardzo za odpowiedź. Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Hugo | 2018-09-20

  Jak dziewczyny ćwiczące z płytki,sa efekty?.1 minu mnie przekonuje,bo nie znoszę cwiczen????

 • noavatar.png
  Blizbor | 2018-09-20

  jest też np. w

 • noavatar.png
  Borys | 2018-09-20

  Jak najbardziej tak!!!

 • noavatar.png
  Czasława | 2018-09-20

  Kokosowe ???????????????? <3 trzeba koniecznie wypróbować! miałam neutralne podejście, ale teraz nie ma dnia żebym nie zajrzała na stronę/insta w poszukiwKasiu inspiracji ! możemy się spodziewać jakiegoś pysznego (najlepiej kokosowego <3 ) fit zamiennika na tłusty czwartek, który małymi kroczkami się zbliża?

 • noavatar.png
  Miłosz | 2018-09-20

  Ja również chętnie poznałabym odpowiedź uznajmy, że nie mogę zrobić jedzenia przed treningiem.

 • noavatar.png
  tycjan | 2018-09-21

  Dobry wieczor, co zrobic kiedy masa jest zbyt sypka i nie sa sie uformowac kulek?

 • noavatar.png
  Beata | 2018-09-21

  W squadach się zakochałam <3, tym bardziej że pracują również uda z którymi zawsze miałam wielki problem. Ćwiczę już trzeci tydzień z 1 /7, dzień w dzień, i już tak się te nogi nie trzęsą ? i sama z siebie jestem dumna ? dziękuję ! <3

 • noavatar.png
  Gerazym | 2018-09-21

  Aneczko super przepis jesteś bardzo wyjątkowa ??????

 • noavatar.png
  wojciech | 2018-09-21

  Kasiu i jeszcze jedna rada godzinę po wigili zrobić sobie karate 😉

 • noavatar.png
  Boguchwała | 2018-09-21

  Jak dziewczyny ćwiczące z płytki,sa efekty?.1 minu mnie przekonuje,bo nie znoszę cwiczen????

 • noavatar.png
  Amon | 2018-09-21

  Chlebek jest cudowny w smaku!!! corka go uwielbia!

 • noavatar.png
  Fawila | 2018-09-21

  Witam, czym mogę zastąpić syrop z daktyli?

 • noavatar.png
  Jolka | 2018-09-21

  Treningi na płytach 😉Zaprtaszam

 • noavatar.png
  Gosia | 2018-09-22

  Mój synek do 1 miesiąca życia jadł wszystko, nawet „bezsmakowe” kaszki ekologiczne i nagle przyszedł kryzys, zaczął wybrzydzać, nadal je sporo ilościowo ale bardziej monotonnie. Nowości też nie bardzo chce próbować. Może to taki etap.Mam nadzieje, ze mu to minie, bo oboje z mężem jemy zdrowo i chcemy żeby jadł to co my.

 • noavatar.png
  Jarowit | 2018-09-22

  Ja też powiem, że pycha, bo próbowałam!

 • noavatar.png
  Stella | 2018-09-22

  Jakiej wielkości jest blacha? ilość jabłek była ok ale ciasto nie wyszło jak u było cieniutkie i nic nie urosło a patrząc na to zdjęcie wydaje się jak by urosło a z tych składników to niemożliwe pozdrawiam

 • noavatar.png
  Lucja | 2018-09-22

  Kasiu dla mnie nadal nie ładują się przepisy z tego roku dlaczego ?

 • noavatar.png
  Jeremiasz | 2018-09-22

  Kiedy będzie dostępny mus kokosowy? straszną ochotę na niego☺☺☺

 • noavatar.png
  Konkordia | 2018-09-22

  Chodź jestem facetem to również będę skłonny wykonać polecane przez ćwiczenia. Rok temu nabawiłem się lekkiej kontuzji lędźwi, ostatnimi czasy ból powraca, będę musiał popracować nad stabilizacją, wzmocnić mięśnie otulające tółw.

 • noavatar.png
  Bazyla | 2018-09-22

  Taki to sam skarb i prawdziwa duma :)).Jak zawsze :))

 • noavatar.png
  Kubuś | 2018-09-22

  Kasiu a co w takim razie z zasada diety rozdzielnej tzn. nie łączenia w jednym posiłku białek i węglowodanów?

 • noavatar.png
  Łazarz | 2018-09-22

  Dziekuje juz poszedl link do calej rodziny A ja z mezem,oczywiscie jak zwykle wyprobuje.Kocham za to co robicie.Buziaki,Monika

 • noavatar.png
  Morzysław | 2018-09-23

  Świetny artykuł. Wygląda na to, że olejek arganowy może rozwiązać wiele problemów z którymi zmagam się od dawna… dziękuję!

 • noavatar.png
  Nietęg | 2018-09-23

  Jasne mozna na święta zrobić kutie lub sałatke z kaszą jaglaną i granatem oraz sezamem

 • noavatar.png
  Marcjusz | 2018-09-23

  Płyta świetna!! <3 czy mogłabyś podać tytuły piosenek z tej płyty? w ucho!

 • noavatar.png
  Nestor | 2018-09-23

  Zrobiłam dzisiaj na obiad. Bardzo dobre

 • noavatar.png
  Dobrociech | 2018-09-23

  A jeśli danie jest jednogarnkowe? 😉

 • noavatar.png
  Klement | 2018-09-24

  ciężko, ale myślę że z każdym treningiem będzie coraz łatwiej;)

 • noavatar.png
  Krzysztofa | 2018-09-24

  Dobry wpis, bo mala jest świadomość na ten temat. A przecież 1 % odporności bierze esie z przewodu pokarmowego i dbanieo nią to podstawa!

 • noavatar.png
  zenona | 2018-09-24

  Kasiu w jakiej formie polecasz przyjmowanie suszony owoc? tak, to do czego najlepiej ją dodawać?

 • noavatar.png
  Kinga | 2018-09-24

  Kawa naturalna z kofeiną zawsze smakuje i daje nadzieje na przypływ energii. Lubimy małą czarną (albo białą) i pijemy jej więcej i więcej. Czas można odmierzać ilością wypitych kaw. Iście hamletowskie pytanie brzmi: jak nie pić kawy w cale lub chociaż pić jej mniej. Albo skąd wziąć niezdartą wątrobę. Oto jest pytanie.

 • noavatar.png
  Leoncjusz | 2018-09-24

  Oj taaak, przysiady dzialaja cuda ;D u mnie roznica byla kolosalna, dwa lata temu a teraz 😉

 • noavatar.png
  Krzysław | 2018-09-24

  Dziękuję pięknie, jak zwykle rzeczowo i zrozumiale przedstawiony temat:) preferuję ćwiczenia z własnym ciężarem ciała ze względów praktycznych – na siłownię po prostu nie mam czasu. Ale ostatnio zaopatrzyłam się w ciężarek kettlebell i muszę przyznać, że jest to super urozmaicenie codziennych treningów:)

 • noavatar.png
  Cyryl | 2018-09-24

  Świetny artykuł. Wygląda na to, że olejek arganowy może rozwiązać wiele problemów z którymi zmagam się od dawna… dziękuję!

 • noavatar.png
  zbroslaw | 2018-09-24

  Pani rozdzielenie i dostosowanie do dni z i bez treningu.Tego potrzebowałam.Bardzo chciałabym znaleźć się w lecie wśród uczestników obozu ,mam nadzieję że uda mi się zrealizować swoje plany dietetyczne i sportowe.Podziwiam i pozdrawiam .Dajcie o siebie?

 • noavatar.png
  Gloria | 2018-09-24

  Kasiu jeśli nie możemy wykonać sobotniego treningu z partnerem to na ten dzień wybrać po prostu inny trening z płyty czy jakaś inna opcja?

 • noavatar.png
  Lubomirz | 2018-09-24

  Roiboss, rumianek, koperek.Pozdrawiam

 • noavatar.png
  Balbina | 2018-09-24

  Kasiu, warte przypomnienia. Dobrze wiedzieć, na co sobie pozwolić, a z czego lepiej zrezygnować. Zmieniłam swój styl życia dokładnie od 2 stycznia tego roku :). Takie moje postanowienie noworoczne i czuję się znakomicie. Trochę wymyślam sama, trochę. Chodakowskiej, ale generalnie uwielbiam twoje przepisy, zwłaszcza słodkości ;). Miło, że mimo tego, że macie z w życiu już tak dużo (bo powiedzieć wszystko nie chcę) to spełniasz się zawodowo i prowadzisz tego bloga. Pozdrawiam serdecznie i jako, że mam fioła na puncie ortografii to bez żadnej złośliwości, na zapas, przypomnę, że czyhać piszemy właśnie w ten sposób. Buziaki

 • noavatar.png
  Budzisław | 2018-09-24

  Aplikacja daje możliwość korzystKasia z jedynie z samych treningów

 • noavatar.png
  Herman | 2018-09-24

  to szkoda….

 • noavatar.png
  Domosław | 2018-09-25

  Taki omlet to się rozumie! dodałam jeszcze łyżkę zmiksowanych płatków owsianych. Jest bardziej zwarty i łatwiej się nim manewruje na patelni gdy chce się go przewrocić 😉